Pisarić slavio pred domaćom publikom

Nagradu Kragujevca oko Šumadija sajma koja je vožena u subotu kao prva od dve planirane kružne trke, pred simboličnim brojem gledalaca i ogromnim kašnjenjem, obeležio je Željko Pisarić u klasi 1, koji je ubedljivo slavio pred domaćom publikom.

U klasi 2 slavio je Marko Pavličević koji vozi za klub iz Topole. Zbog malog broja takmičara u ostalim klasama, posle mnogo većanja odlučeno je da voze u diviziji, jer više nije bilo dnevne svetlosti. U klasi 3 najbrži je bio Branko Ćopić, a u „četvorci“ Darko Veličković kao jedini takmičar. U klasi 5 od pet takmičara najbrži je bio Dragan Simić. Aleksandar Tošić slavio je u klasi 7, a Branko Zirojević u klasi 8.

Danas sa početkom u 12 časova startuje druga trka Nagrade Kragujevca, takmičenja koje se boduije za SAKSS. Zbog velikog kašnjenja i maratonskog zasedanja Sportske komisije zbog velikog broja prigovora, pehari za prvu trku biće uručeni posle druge trke.