Auto trka Kragujevac - Rezultati

Auto trka Kragujevac - Rezultati

Auto trka Kragujevac - Rezultati

 Pred nekoliko hiljada gledaoca u Kragujevcu je za vikend održana prva kružna trka koja se boduje za regionalni kup "Bezbednost na putevima" i nacionalni šampionat Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije.

Pred nekoliko hiljada gledaoca u Kragujevcu je za vikend održana prva kružna trka koja se boduje za regionalni kup "Bezbednost na putevima" i nacionalni šampionat Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije.

Prva trka dana je bila trka u klasi VI (do 2000 ccm - ST Plus) i  Klasi IV ( do 2000 ccm - SP i N). U klasi VI ubedljivo je trijumfovao aktuelni šampion Milovan Vesnić. Prvo mesto u klasi IV pripalo je povratniku na trkačke staze Aleksandru Tošiću. Drugi je bio Nemanja Milovanović dok je treće mesto pripalo Rudolfu Pešoviću.

Druga trka je bila trka u Klasi III (od 1151 do 1400 ccm - N) i Klasi V (od 1401 do 1600 ccm - Super Sport). Posle 20 krugova pobednik trke u klasi V bio je Dejan Petković ispred Vladimira Panića i Saše Toromana. Pobednik klase III bio je Dejan Stojić, drugo mesto je pripalo Branku Ćopiću dok je treći na cilj stigao Radmilo Vojnović.

Vožači Klase II (do 1150 ccm - Yugo 55/Sport) ili popularnog Hibrida nastupili su u trećoj trci dana. Po običaju trka je bila puna uzbuđenja i preokreta a osam krugova pre kraja došlo je i do prekida. Posle nastavka na stazi su se pojavila samo 10 od 22 vožača od kojih je pobednički pehar pripao Marku Pavlićeviću. Drugo mesto je zauzeo Milorad Simunović a treće Radoslav Vukosavljević.

Poslednja trka dana bila je trka u klasi I (do 1151 ccm - Grupa N Yugo 55) popularni Mali N. U 12 krugova uzbudljive borbe prvo mesto je pripalo Zlatku Dobroti drugo mesto je zauzeo Todot Stamenković a treći je bio Bojan Milanović.

Slike sa trke pogledajte u galeriji Auto Trka Kragujevac 2011

Video Klipove sa trke pogledajte u rubrici Auto trke krug

 
NEZVANIČNA REZULTATI TRKE NAGRADA GRADA KRAGUJEVCA 2011
    
Divizija 1 - Klasa I - do 1151 ccm - Grupa N Yugo 55 
     
RB.SB.Ime i prezime Klub Država 
1   6 Dobrota Zlatko ASK Balkan  SRB 
2  10 Stameković Todor AK Ðelmaš Sport  SRB 
3  24 Milanović Bojan ASK Duck R. Team  SRB 
4   5 Janković Stefan ASK Centar Boban  SRB  
5  11 Miljković Nikola ASK Balkan  SRB 
6  36 Milošević Ðorđe ASK Kragujevac  SRB 
7  15 Marković Vladimir ASK Zastava R.Team  SRB   
8  35 Obrenović Mladen ASK Duck Racing  SRB  
9  28 Jovanović Nikola ASK Herc  SRB 
10 20 Knežević Nenad ASK Centar Boban  SRB
11 31 Savić Nenad AMSK WRR  SRB
12 29 Golić Ana AMSK WRR  SRB   
13 30 Petrović Željko ASK Tošić Racing  SRB  
14 22 Ilić Damir ASK Zastava R.Team  SRB 
15  7 Veljković Darko ASK Centar Boban  SRB
16 37 Panić Danijel ASK Jagodina  SRB
17 27 Gajić Živko MM Power SRB
18 32 Radović Nemanja ASK Majla Sport  SRB
19 34 Ðorđević Ivan ASK Centar Boban  SRB
20 21 Miškiljin Nikola AMK Bata  SRB
21 13 Paunović Miloš ASK Centar Boban  SRB
22 18 Galović Aleksandar ASK Centar Boban  SRB     
23 14 Šubašić Nemanja ASK Centar Boban  SRB    
24 19 Miloradović Petar ASK Oplenac R.Team  SRB   
25 25 Grujić Predrag ASK Gaga R. Team  SRB
26 46 Glišić Petar ASK Kragujevac  SRB 
27 26 Ristić Ðorđe ASK Duck R. Team  SRB  
28 12 Jovanović Petar ASK Centar Boban  SRB  
29 42 Pecelj Rade ASK Kragujevac  SRB
30 33 Franičević Igor ASK Centar Boban  SRB
 
Divizija 2 - Klasa II - do 1150 ccm - Yugo 55/Sport
       
RB.SB.Ime i prezime Klub Država
1  13 Pavlićević Marko ASK Centar Boban  SRB
2  17 Simunović Milorad ASK Centar Boban  SRB  
3   1 Vukosavljević Radoslav ASK KG 07-SBB  SRB
4  40 Nikolić Predrag ASK Kragujevac  SRB
5  50 Davidovski Viktor ASK Kragujevac  SRB  
6  15 Nešić Goran ASK Mehanik  SRB
7  51 Panić Zoran ASK Jagodina  SRB
8  33 Spasojević Miloš AK Ðelmaš Sport  SRB  
9  20 Simić Miloš ASK Kragujevac  SRB
10  9 Pantelić Aleksandar ASK Zastava R.Team  SRB 
11 31 Borovičanin Miloš ASK Kragujevac  SRB   
12 888 Živković Darko ASK Kragujevac  SRB
13 32 Krga Dušan AMSK Župa  SRB  
14  5 Lambaša Predrag ASK Kragujevac  SRB    
15 41 Canić Ivica AMSK Župa  SRB
16  4 Nastasijević Dušan ASK Centar Boban  SRB     
17 12 Mašulović Marko B.A.K Pančevo SRB 
18 11 Janković Slobodan B.A.K Pančevo SRB    
19 14 Čolović Dejan Auto Rojal SRB     
20 10 Jablić Zoran AMSK Župa  SRB  
21 18 Brkić Uroš ASK Centar Boban  SRB
22 22 Miljković Nenad ASK Centar Boban  SRB 
23 16 Ranković Aleksandar ASK Kragujevac  SRB
 
Klasa III (od 1151 do 1400 ccm - N)  
       
RB.SB.Ime i prezime Klub Država
1  31 Stojić Dejan AK Ðelmaš Sport  SRB
2  32 Ćopić Branko ASK Centar Boban  SRB  
3  35 Vojnović Radmilo ASK Tron  SRB
4  33 Margetić Milan ASK Centar Boban  SRB
5  38 Rašević Dejan ASK Centar Boban  SRB 
6  41 Ratković Milovan ASK Vesnić  SRB 
7  34 Milivojević Miloš GM Racing Team SRB  
8  36 Trbović Vladislav VR Racing Team SRB   
9  37 Filipović Dragan ASK Centar Boban  SRB
 
Klasa V (od 1401 do 1600 ccm - Super Sport)   
         
RB.SB.Ime i prezime Klub Država
1   9 Petković Dejan ASK Jagodina  SRB
2   7 Panić Vladimir ASK Jagodina  SRB
3  11 Toroman Saša ASK GAGA R. Team  SRB
4  10 Atanacković Nebojša ASK Centar Boban  SRB
5   4 Jovanović Saša ASK Jagodina  SRB
6   1 Simić Dragan  ASK Balkan  SRB
7   8 Subotić Momir Herc SRB
8   2 Komnenović Pavle  ASK EKO Racing  SRB
 
Klasa IV ( do 2000 ccm - SP i N) 
           
RB.SB.Ime i prezime Klub Država 
1  44 Tošić Aleksandar Vitro Racing SRB
2  37 Milovanović Nemanja GM Racing Team SRB
3  38 Pešović Rudolf GM Racing Team SRB
4  55 Božilović Darko ASK Centar Boban  SRB 
5  51 Milovanović Mirko AK Ðelmaš Sport  SRB
6  43 Žikić Igor ASK Vojinović  SRB
7  32 Terzić Zarko GM Racing Team SRB
8  35 Stojković Dragan Verba Sport SRB
9  33 Petrošević Slobodan ASK Duck R. Team  SRB
 
 NEZVANIČNI REZULTATI TRKE - KUP-a
 
Klasa VI (do 2000 ccm - ST Plus)
 
RB.SB.Ime i prezime Klub Država 
1   1 Vesnić Milovan ASK Sport Auto Vesnić  SRB
2   5 Toroman Goran M.M Sport SRB
 
Grupa 1 - N
 
RB.SB.Ime i prezime Klub Država 
1  70 Božović Željko AMSK Budućnost   MNE
2  33 Margetić Milan ASK Centar Boban  SRB
3  41 Ratković Milovan ASK Vesnić  SRB
 
Grupa 2 - A, Kit Car, SP            
 
RB.SB.Ime i prezime Klub Država 
1  37 Milovanović Nemanja GM Racing Team SRB
2  38 Pešović Rudolf GM Racing Team SRB
3  55 Božilović Darko ASK Centar Boban  SRB
 
Grupa 3 - ST,H,F                        
 
RB.SB.Ime i prezime Klub Država 
1   1 Vesnić Milovan ASK Sport Auto Vesnić  SRB
2   3 Kastratović Zoran ASK EKO Racing  SRB
3  97 Banićević Željko Kotor MNE
4 482 Radošević Mišel AKK Brkić Servis  BIH
5   5 Toroman Goran M.M Sport SRB
6 510 Miljkovic Goran AMK Banja Luka  BIH
 
SP - Auto Portal